444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Marka Tescil Ankara

Marka Tescil Ankara

Sektörün lider kuruluşlarından Sistem Patent şirketimiz uzun yılların verdiği profesyonellik ve uzman vekillerimiz ile marka tescili hizmetlerini piyasaya en uygun ücretler ile sunmaktadır. Marka tescil Ankara başta olmak üzere İstanbul ve İzmir gibi Türkiye’ nin tüm şehirlerinde hizmet sunan Sistem Patent şirketimiz Patent ve marka danışmanlığı hususunda profesyonel alternatifler üretmektedir.
 
Mevcut olan markanızın tescil işlemlerini hızlıca tamamlayan firmamız, yeni marka üretmeniz konusunda da hizmeti verirken tüm desteği sağlamaktadır.

Marka Hakkı Sizin Olsun

Marka tescili uzun çabalar sonucunda tasarlana markalar 3. kişilerce  taklit unsuru olmaması ve emeğinizin çalınmaması açısından  tüm kullanım haklarının markanın asil sahibine  sahibine verilmesi sadece marka patent tescili ile mümkündür.
 
Ankara marka tescil konusunda Uzman vekillerimiz ile danışmanlık hizmeti sunan Sistem Patent şirketimiz marka sahiplerimizin tasarladıkları markalarının tescilinden doğan haklarının korunabilmesi konusunda kaliteli ve verim alacağınız yönlendirmede bulunmaktayız.

Ücretsiz Marka Ön Araştırma

Tescillenmesi istenen imgenin Tescilli veya Tescile hukum verilmiş markalar içinde aynı veya benzeri olan bir markanın mevcut durumunu araştırılması olmakta ve marka tescil Ankara Vekili Sistem Patent şirketimizin  veritabanında ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Marka Tescil Süreci

Tescili kapsamında başvurusu yapılan marka, belirli  bir süre enstitü uzmanları incelemeye alınır. Bu sürede herhangi bir ret yanıtı alınmaması durumunda Marka Bülteni’nde yayına çıkarılır. Bülteni’ndeki ilan 2 aydır. Bu süre tamamlanması akabinde  yazı iletilerek eksik veya noksan evrak olması durumunda tamamlanması talebi yapılır. Tescil belgesi yaklaşık 1 yıl sonunda marka sahibine ulaşır. Gerek itiraz gerekse ret hükmü ile bu süreler uzayabilir

Marka İzleme

Marka İzleme işlemi, gerek Tescil edilmiş gerekse  tescili  üzerine daha önceden müracaatı yapılmış marka(ların), aylık Marka Bülteninde, düzenli şekilde takibinde bulunarak, benzerlerinin ilana çıkarılıp çıkarılmadığı Sistem Patent şirketimiz tarafından kontrol edilmektedir.
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.