444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe
/ankara-marka-tescil.aspx

Ankara Marka Tescil

Ankara Marka Tescil

Marka kelimesi, bir kişi veya girişimcinin elinde bulunan varlığının tümünü belirten işaret manasına gelir. Bu denli önemli  pahaya sahip işaret, itinalı şekilde korunmaya dahil edilmesi, yasal boyutta tescil işlemi yapılmalıdır. Bu durumu kanıtlayacak Tescil Belgesine sahip olması gerekir.
 
Rekabetin ve şirket sektörünün genişlemesindeki yükseliş marka olgusunun önemini arttırmıştır.  Çünkü herhangi bir isim karmaşıklığı, farklı firmalar için büyük bir sorun yaratabilir. Bu sorunu önlemek amacıyla marka tescil ve diğer fikri mülkiyet hakları  hizmetlerimiz oldukça deneyimli uzmanlarımız ve Ankara’nın ve Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm kurumsal firmalara ve şahıslara hizmet vemektedir. 
 
Fiki haklar ilgili tüm işlemleleri yürüten Ankara marka tescil ofisi, Ankara’da pek çok iş merkezleri ve firmalara markalarının korunması için hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Firmalara verilen himetler ile Ankara şubesinde uzmanlarımız; marka tescili, marka itiraz için başvuru, marka hukuku ve marka sahiplerine marka izleme ve marka benzerlik araştırması hakkında bilgi vermekten sorumludur.
 
Kullanmak üzere ticari markanın sahibi olduğunu iddia eden herhangi bir kişi ya da firma ürün ve hizmetlerinin korumak için başvuruda bulunabilir. Kayıt başvurusu Türk Marka ve Patent Kurumuna vekil firma aracılığı ile başvuruda bulunabilir. Uzmanlarımız başvurmak istenilen markanın benzerlik yönlerini; görünüşte, seste ve anlamada benzerliklerini inceler. Bu doğrultuda görünüşte benzerliği önlemek için markanın harflerin veya kelimelerin eklenmesi, silinmesi veya değiştirilmesi gerekebilir.   Sesin veya fonetik eşdeğerliğin benzerliği olasılığını ve isimle ilgili anlam veya anlam bakımından benzerlik belirlenmesini önlemek için uzmanlarımız rehberlik eder. Böylelikle aldatmaya veya kafa karışıklığına neden olacak marka başvuruları yapmak yerine daha az risk taşıyarak marka tescili sağlar.
 
Sistem Patent firmamızın Ankara Marka tescil hizmetimiz kapsamında tescil ile; başka kişilerin haksız gelir sağlamasının önlenmek ve markanın haklarını korumak için 0312 363 00 73 irtibat hattından bizimle iletişime geçiniz.
 
Benzer yazılara bakınız: 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.