444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Marka Patenti Almak Ne Kadar?

Marka Patenti Almak Ne Kadar?

Marka patenti almak ne kadar? konusu kapsamında geçen marka patenti, marka patent, isim patenti gibi kullanımların asıl karşılığı marka tescili’dir. Sistem Patent şirketimiz bu konuda sislere gerekli ayrıcalığı sunmakta ve piyasaya göre en uygun fiyat avantajları ile tescil hizmeti vermekteyiz.
 
Marka Patenti Almak Ne Kadar? sorusu ile marka tescil ücreti anlatılmak istenmektedir. Marka Tescil ücretleri, başvurusu yapılacak markaların tescili düşünülen sınıflarının adetine göre değişkenlik gösterir. Marka başvuruları açısından temel olarak 2 maliyet belirmektedir. İlk olarak, başvuru yapılırken ödenecek resmi bedeldir ve markanın tescil hükmü çıktığında yatırılması gereken resmi belge ücrettidir. Başvuru sırasında ödenecek marka müracaat ücretleri, marka müracaatının yapılacağı sınıf adetine istinaden değişiklik arz etmektedir. Tescil hükmü çıktığında ödenmesi gereken ücretler ise, marka sınıf sayısından ayrıdır. Resmi ücretlere Sistem Patent şirketimizin web sayfasından erişebilirsiniz.
 
Marka sınıfından sonra, tescili ücretini belirlenirken, diğer bir faktörde danışmanlık firmalarının hizmet kapsamı, kaliteli hizmet sunması, takibi, bilgi birikimi ve donamı ile sundukları hizmetin kapsamın değişkenlik gösteren fiyatlardır.
 
Marka tescil belgesi adına başvuru yapılması itibari ile marka sorgulaması yapılması, gerekli resmi onay alınması ve marka tescili açısından sunulan belgenin alınmasını da kapsayan geniş bir süreç gereklidir. Marka adı, faaliyet alanları ve pek çok parametreye bağlı şekilde değişmektedir. Tüm bu süreçler bünyesinde yapılan çalışmaların şahıs ve kurumlara çıkardığı maliyetlerle de tescil ücreti hesaplanmaktadır. Ücret başvuru esnasında bir kısım ve belge alınmadan evvel bir kısım şekilde talep edilmektedir. Hızlıca marka tescil işlemlerini sonuçlandırmak ve kısa sürede belgeyi almak düşünülüyorsa bu kapsamında Sistem Patent şirketimiz ile çalışabilir ve danışmanlık ve tescil hizmeti alabilirsiniz. 
 
Sizlerin adına yapacağımız tescil başvurusunun değerlendirmeye tabi tutarken profesyonel bakış ile marka tescil sınıflarını dikkate alarak gerçek sınıfı belirlemememiz önemlidir.
 
Marka patenti almak ne kadar? olduğu yani Marka tescil ücretleri size müracaat ücreti, marka sorgulaması süresince kullanılan kaynaklar, bu iş adına görevlendirilen uzman ekip ve tescil belgesinin tutarı da değerlendirilerek teklif şeklinde sunulabilir. Marka Vekili Sistem Patent şirketimiz, tescil konusunda sizlere ödemeleriniz ve harcamalarınız konusunda esneklik  sunmaktayız. Marka işlemi ile marka haklarınızın tümü koruma altına alınacağından dolayı uzun vadede kazancınız yükseleceğinden dolayı bu işe ayırdığınız kaynağı bir nevi yatırım şeklinde de görebilirsiniz.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.