444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Ürün Patenti Alma

Ürün Patenti Alma

Ürün patenti alma yani patent tescili konusunun ana terimi olan patent, bir buluşun sahibi tarafında buluşun sahiplenilmesi ve kullanılması hakkını ifade eder. Tescilden kazanılan bu hakların kullanabileceğini kanıtlayan belgeye de, patent belgesi ismi verilir. Patent alma konusunda Sistem Patent şirketimiz müracaat ederek tescil işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 
Her yeni buluş ya da geliştirmeler açısından fikri ortaya atan kişiler hak sahipleridir. Bu hakların kişilere temin edilmesi ile üründe yapılacak her çeşit işlem açısından hak sahibinin izin vermesi gerekir. Buluş sahipleri tasarladığı ürünlerin veya fikirlerde hak elde edebilmeniz açısından patent tescil gerekmektedir. 
 
Patent, için gerekli evrakların toparlanması ve yasal süreçlerin yürütülmesi kapsamında sonuca ulaşılır. Yasal süreçlerde sorunla karşılaşmamak adına gerekli evraklar ile ürün ya da fikrin söz konusu kişinin olduğunu kanıtlaması gerekiyor. Bu durumda talep edildiği gibi müracaatlar sonucunda belge alınarak hak sahipliğine kavuşulur. Yeni fikir ya da ürün açısından  aynı şekilde işlemler yürütülebilir.
 
Ürün patenti alma konusunda yapacağınız tüm işlemlerini danışman firmanız Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz sizin yerinize hızlı ve seri şekilde yapacaktır. Bunun adına şirketimizden hizmet almanız yeterli olacaktır. Yapılması gereken tüm işlemler için sizden temin edeceğimiz vekaletname ile gerekli işlemler tarafımızdan  yürütülecektir. Verdiğimiz vekaletname ile uzmanlarımız gerekli evrakların hazırlanması ve yasal sürecin başlatılabilmesi hususunda işlemleri tamamlayacağız. 
 
Ürün patenti alma kapsamında hızlı sonuç alınması açısından gerekli ön işlemler tamamlanacaktır. Şirketimizin avukatları ile yasal süreçte olumlu şekilde gidilerek gerekli belgeler temin edilerek sizlere teslim edilecektir. Aldığınız bu belgeler ile artık ürünleriniz ya da hizmetlerinizde hak sahibi olacaksınız.
 
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.