444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Satılık Markalar

 Marka Satışı, bir markanın bir bedel karşılığında 3.kişilere devrinin gerçekleşmesi anlamına gelir.Noter aracılığıyla devir senedi hazırlamak suretiyle, düzenlenen devir senedi Türk Patent ve Marka Kurumu Marka siciline kaydı gerçekleştirilir. 
 
Satış aynı süreçte, yeni bir marka başvurusu yapmadan, tescilli bir markayı satın almak anlamına da gelir ki, bu sayede süre ve risk bakımından avantaj sağlar.
  
Markalar, normal bir meta gibi satış konusu olabilirler, devri gerçekleştirilebilir.Bu satışa sunulan  markanın kapsamı alanına giren  mal ve hizmetlerin bir kısmına gerçekleştirilebileceği gibi bütününe de uygulanabilir.Markalarda,  her hangi bir alanda uygulamaya başlandığında tescil başvurusu ile marka hakkı elde etme bir yöntem olduğu gibi, daha önceden tescillenmiş uygulamayı sonlandırarak  yada devrini gerçekleştirerek yapılan devir yoluyla satın alma başka bir metottur.
 
SİSTEM PATENT ister elinizde bulundurduğunuz markaların satışı isterse marka satın alma ile alakalı sizlere satış öncesinde ve satışı sırasında Türk Patent ve Marka Kurumu'nca kayıt altına alınması  süreçlerinde sizlere destek sağlamaktadır.
 
SİSTEM PATENT  kayıtlarında mevcut olan  satıştaki markalara erişebilirsiniz yada  satılmasını düşündüğünüz markayı SİSTEM PATENT olarak  bize  bildirebilir bizde sizler için marka satışınızın gerçekleşmesi için ücret ödemeksizin duyurabiliriz.
     
SİSTEM PATENT olarak   firmamız tarafından satışı gerçekleşen patent, marka, endüstriyel tasarım gibi fikri haklara ulaşabilirsiniz.Satışı gerçekleşen bütün haklarla alakalı olarak ihtiyaç duyulan bilgiler logoların altlarında belirtilmiştir.Fiyat oluşturulmamış haklar için SİSTEM PATENT ile telefon yada e-mail şekliyle irtibata geçebilirsiniz.Belirtilen kategorilerin  neleri barındırdığını görmek için, sınıf listesini analiz edebilirsiniz.Yine, her hak için belirtilen tescil numarasının desteği alarak, sitemizde online-bilgi bölümünü kullanarak alakalı hakkın Türk Patent Enstitüsündeki sicil kayıt bilgilerini de analiz edebilirsiniz.  
 
Markalar, normal bir meta gibi satışa konu olabilirler, devredilebilirler. Bu satış markanın kapsadığı mal ve hizmetlerin bir kısmına uygulanabileceği gibi tamamına da uygulanabilir.
 
Herahangi bir alanda faaliye başlandığında tescil müracatı ile marka hakkı elde etme bir yol olduğu gibi daha önceden tescili alınmış faaliyetini sonlandıracak veya devredilebilecek markalarına devir yoluyla satın alma başka bir yöntemdir.
 
Sistem Patent gerek marka satınalma gerekse elinizde bulundurduğunuz markaların satışı ile ilgili sizlere hem satış öncesi hem de satışın Türk Patent ve Marka Kurumu kayıtlarına işlenmesi aşamalarında destek vermektedir.
 
Aşağıdaki linkten şu an Sistem Patent kayıtlarında var olan satıştaki markalara ulaşabilir veya satmayı düşündüğünüz markayı bizlere bildirip sizler adına marka satışınız ücretsiz olarak duyurabiliriz.
 
Satmayı düşündüğünüz markanız veya aşağıda sıralanan markalar ile ilgili bilgi almak için sistempatent.com.tr anasayfa Hemen Başvur iletişim bölümünden Satılık Marka hakkında  bilgi alabilirsiniz.

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.