444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Online Marka Tescil Sorgulama

Online Marka Tescil Sorgulama

Online marka tescil sorgulamaonline marka patent sorgulama,  online marka patent araştırma gibi işlemler gerçekleştirilirken, müracaat yapılacak marka isminin hangi sınıfta (mal ve hizmet sınıfı), marka tescil başvurusunun gerçekleştirileceğinin tespiti yapılması sonrasın marka sorgulama ve araştırma yapılması gerekir.
 
Online marka tescil sorgulama hizmetini, web sitemizde yer alan en kaliteli yazılım ve veritabanımız aracılığı ile uygulayabilirsiniz. Ayrıca sorgulama aşamasında firmamız bünyesinde yer alan marka ve patent uzmanımız veya danışmanlarımızdan destekte alabilirsiniz. Marka tescil sorgulama uzmanlarımız sizin adınıza ismin tescile uyguluk durumda olup olmadığı konusunda ve daha önceden alınmış olan isim veya kelimeler ile bir benzerlik arz edip etmediğini sorgulayarak ve gerekmesi durumunda da emsal tescil örnekler ile tarafınıza rapor sunar. Bu durumda mümkün olabilecek ters durumları engelleyerek mali ve manevi yönden zarara uğramanız engellenecektir. Araştırma detaylı bir şekilde yapılmaması takdirinde tescil müracaatı olumsuz şekilde sonuçlanabilir. Bu tarz bir durum söz konusu olduğunda, olumsuz neticeye karşı firmamız danışmanlığından itiraz etme hakkınızı kullanılabilirsiniz. Bu durum özellikle benzer isim ve marka talebi durumlarında yapılmaktadır.
 
Online marka tescil sorgulama işlemini Sistem Patent şirketimizin web sayfamızca yer alan sorgulama ekranı kullanılarak yapılmaktadır. Marka sorgulama veya araştırma yapmak ve sonuca hızlıca ulaşabilmek için sayfamızı kullanmanızı yeterlidir.
 
Marka Ve Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz tarafından; Online marka sorgulama veya online marka araştırması yapılan isim veya iligli logonun diğerlerine nazaran ayırt edici nitelikleri ve esaslı faktörlerinin ne olduğu, tescilinde ve sonrasında itiraza ve davaya konusu olması akabinde muhtemel sonuçlar, rapor olarak tarafına sunulacaktır.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.