444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Online Marka Patent Sorgulama

Online Patent Sorgulama

Patent Sorgulama, biri buluşun tescil alması açısından, müracaat öncesinde bir benzerinin veya aynısının tescile konu edilmesi ya da tescil açısında müracaatının başlatılmış olanlarının araştırılması işlemidir. Online patent sorgulama, patent başvurusuna geçilmeden önce yapılması gereken ilk işlem, ilgili kurumda kayıtlı buluşları öğrenebilmek için Sistem Patent şirketimizin web sayfamızda yer alan çevrimiçi patent Sorgulama ekranımızdan yararlanabilirsiniz.
 
Online  patent sorgulama ya da çevrimiçi patent sorgulama işlemleri Sistem Patent şirketimizin verítabanımızda kayıtı tescilli ya da tescili yapılmış buluşlar kapsamında, patent tescili isteminde bulunacak buluş ile ilişkili, ön araştırma yani ön sorgulama yapılmakta, yöntemin bílínen hali íle yenilik seviyesi değerlendirilmektedir.
 
Patent sorgulama online, tescil ile ilgili tüm işlemlerini Sistem Patent şirketimiz online işlemlere alanından yapabilirsiniz.
 
Patent sorgulama kriterleri, sorgulamada bulunan uzman tarafından en ince şekilde analizden geçirilmesi ve raporlanması gerekir. Detaylı şekilde patent sorgulama yapılmadığı takdirde kanunen pek çok süreçle karşılaşmanız sürpriz bir sonuç olacaktır.  Buluşların tescili anlamına gelen Patent kişilerin ve kuruluşların şahsi mülküdür. Patent sorgulama, yanında en önemlisi de tescil konusu buluşun gerekli kriterlere vakıf olup olmadığıdır.  
Müracaatta bulunan şahıs veya kuruluşun sık olarak karşılaştığı problem de bu kriterlere hakim olmamalarından kaynaklanmaktadır. Patent sorgulama, konu uzmanı Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz danışmanlığında, dosya ı inceleyerek tescil uygunluğu kontrol edilmelidir.
 
Online patent sorgulama ile ilgili İşlemlerinde her zaman Patent Vekili Sistem Patent şirketi olarak Türkiyenin tüm illerinde online olan 7/24 sizlere en íyí şekilde hizmet vermekteyiz.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.