444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Online Marka Başvurusu

Online Marka Başvurusu

Online marka başvurusu, Marka Vekili Sistem Patent şirketimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Yetkili mercilere el ile veya posta yolu ile evrak teslim edilerek marka başvurusu yapılsa da son zamanlarda Online olarak marka başvurusu yoğun şekilde talep yapılmaktadır.
 
Online marka başvurusu yapılmasının hemen ardından markanızın durumunu takip etmeniz ve doğru  ve başarılı şekilde tescil alarak korunmaya alınması gerekmektedir. Fakat marka başvurusu ardından müracaatı Marka Vekili Sistem Patent şirketimiz tarafından yapılmaması durumlarında markanız ile alakalı evrakların takip edilmesi biraz güç olmaktadır. Bu gerekçe ile marka tescil ofisimizi kullanmanız daha sağlıklı sonuçlar almanıza vesile olacaktır.
 
Marka, ticari işlemlerinizi koruma altına alarak ileriye yönelik en önemli yatırımlarınızdan biri durumuna gelmektedir.
 
Marka başvurusu başlatılmadan hemen öncesinde, Sistem Patent marka uzmanlarımız nezaretinde markanın en ince ayrıntına dek araştırılması yapılmalıdır.
 
Markanızın tescile müsait olmaması durumunda uzmanlarımız sizlere en doğru marka açısından ilave tavsiyelerde bulunabilmektedir. Konu markanızın tescile müsait olması durumunda markanızın müracaatı başlatılarak tescili tamamlanan dek firmamız nezaretinde marka izle ekibimiz aracılığı ile takip edilecektir. 
 
Marka tescil, tahmini 11 ay kadar sürmesinden ve 2 aşamalı şekilde olmasından dolayı tescil işlemi Sistem Patent firmamız tarafından yapılması önemlidir.
 
Sistem Patent şirketimiz 1999 yılından günümüze uzun yılların verdiği bilgi birikimi ile pek çok markanın tescilini yapmış ve sektörde en fazla tescil ile marka tescil oranı ile firmaları arasında da en çok tercih edilen firma konumundayız.
 
Online marka başvurusu açısından  başvuru formunu doldurabilir ya da telefon ile iletişim kurulabilirsiniz. Marka başvuru formunu eksiksiz doldurmanız durumunda konu uzmanlarımız iligli markanızı sorgulayarak tarafınıza dönüş sağlayacaklardır.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.