444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe
/marka-tescil-ofisi.aspx

Marka Tescil Ofisi

Marka Tescil Ofisi

Sistem Patent marka tescil ofisi yetkililerimiz danışmanlığından yürütülen Marka tescili; piyasada marka olmak, kurumsal kimlik elde etmek, şirketinize ait ürün ya da hizmetlerin taklit konusu olmasını engellemek ve müşterileriniz nezdinde tanınmak amacı ile oldukça önemli konudur. Marka tescili kelimesi, toplum tarafında genellikle isim patenti, isim hakkı, isim tescili, isim patenti ve marka patenti şeklinde de biliniyor.
 
Marka tescil Ofisi Sistem Patent olarak, Marka başvuru işlemi yapılarak ardından tescil alan bir marka ait olduğu sektörde diğer firma ya da kişiler tarafında kullanılamaz. Bu durum adına yapılması planlanan müracaat daha önceden tescil işlemi yapılan markalardan ayırt edici olması gerekir.
 
Marka tescil ofisi Sistem Patent şirketimiz tarafından yapılacak tescil işlemleri ile birlikte;
 
Marka vasfı ile, tescil edilmesi hedeflene işaretin veya kelimenin yasal açıdan analize tabi tutularak doğru seçilmesi gerekir. Tescil öncesi markanın araştırması veya tescili esnasında ki işlemlerin tümü teorik ve mesleki bilgiye sahip Vekil Sistem Patent firmamız tarafından yapılması en uygun yoldur.
 
Marka tescili ile ilişkili ön araştırma veya sorgulama ile risk değerlendirmelerinin ciddi anlamdan yapılması en başında müracaat sahibi firma ve şahıslara büyük fayda verecek ve zamandan tasarruf sağlayacaktır.
 
Yapılacak resmi işlemlerde bilgi eksikliği gerekçesi ile meydana gelebilecek hak kayıplarının önüne geçilmiş olacaktır.
 
Marka tescili aşamasında ve tescilin sonrasında yapılacak itirazlara yöntemine uygun şekilde yanıt verilebilmesi sağlanır.
 
Marka tescili ve tescile ilişkin diğer hizmetlerin kurumsal ve önemli muhatap ile yürütülmesi marka sahipleri bakımından profesyonel yaklaşım sağlayacaktır.
 
Marka tescilin ardından markanın takibi ve benzer müracaatlara itiraz edilmesi yani markanın yasal korumasının sağlanması Marka Vekili Sistem Patent şirketimiz aracılığı sağlanır.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.