444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Marka Tescil İsim Sorgulama

Marka Tescil İsim Sorgulama
 
Marka tescil isim sorgulama, konusuna açıklık getirmeden evvel, marka konusuna bir değinmemizde fayda var. Marka, günümüz dünyasında satışın temel unsuru olarak meydana çıkmakta. Girişimcilerin veya kişilerin markaları bazı zamanlarda öz sermayelerinden daha öneme sahip olabiliyor.  Bu gerekçe ile gerek firmalara gerekse kişiler markalarını hemen güvence altına aldırarak, mükerrer ürün veya hizmetlerin türemesine engel olmaya başlamaktadır. Bu kapsamda Sistem Patent şirketimiz sorgulama ekranında ya da bire bir danışmanlarımıza hizmet alarak Marka isim sorgulama yaptırabilirsiniz.

Marka sorgulama, isim tescil sorgulama, marka tescil sorgulama, marka isim sorgulama gibi terimlerin tümü birer marka tescil sorgulama’dır.
 
Marka tescil isim sorgulama işlemi yani marka tescil sorgulama, tescil öncesi, başlangıçta şirketimizin veritabanı üzerinden yapılmaktadır. Marka mahiyetinde, tescili istenen ismi, icraat alanı girilerek, tescili yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi sahibi olunabilir. Ayrıca talep ederseniz sorgulamaya tabi tutacağınız markaya ilişkin görsel olarak şekil veya logo vb. çalışmalarında yapılıp yapılmadığı hakkında sorgulama ekranımız sayesinde bilgi alabilirsiniz.
 
Marka tescil isim sorgulama hizmetimi tamamen ücretsiz bir uygulama olması ve tüm birey veya kuruluşlara sunduğumuz, açık hizmet olması beraberinde, meşakkatli, yasal süreçlere hakim olunması gerekli görülen bu uygulamada tecrübe isteyen süreçtir. Bu gerekçe ile, arz ederseniz sizin adınıza marka tescil isim sorgula işlemi tarafımızdan yürütülecektir. 
 
Markanız ile alakalı süreçler kapsamında bize yetki vermeniz ile, ticari imajınızı gerek Türkiye’de gerekse dünya genelinde garanti altına aldırmanız için ilk adımı atmanıza vesile olmaktayız.
 
Şirketimiz rutin olarak yetkili merci tarafına işlem yapmaktadır doğal olarak bu süreçlere hakim bir firmayız. Marka soruşturulması, sizin açınızdan alternatiflerin yer alması, sektörlere istinaden ayrıntılı analiz gibi işlemlerin işin ehli Sistem Patent şirketimiz tarafından yapılmasını istiyorsanız ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.