444 22 41
 • İngilizce
 • Almanca
 • Türkçe
/marka-tescil-firmalari.aspx

Marka Tescil Firmaları

Marka Tescil Firmaları

Marka oluşturmak ve tescil ettirmek profesyonel olarak yapılması gereken işlemler bütünüdür. Sistem Patent şirketimiz marka tescil firmaları içinde, uzun yıllardır kazandığı deneyim ve sektörel bilgi birikimlerimiz ile, markalar açısından doğru yaklaşım ile Marka Araştırma işleminden tescil edilmesine dek hatta tescil sonrası süreçleri de büyük titizle ve profesyonel olarak yönetmekteyiz. Markaların tescil edilmesi sonrası ileri süreçlerde de markaların olumsuz etkilenebileceği durumları itinalı ve özenle takip ederek tüm müdahaleleri uygulamakta ve markaların uzun süre boyunca korunmasına katkı sağlamaktayız.
 
Marka tescil firmaları büyesinde yer alan  Marka Vekili Sistem Patent şirketi olarak sunduğumuz marka danışmanlık hizmetleri çerçevesinde marka değerinin korumaya alınması ve yönetilmesi, tescilli marka sahiplerinin tescilden kazanılan haklarının korumaya alınması yer almaktadır. Şirketimiz tarafından sunulan hizmetlerimiz doğrultusunda bazı çalışmalarımız alt kısımda olması ile birlikte tümü marka sahiplerimiz yararlanabilmektedir:
 1. Marka sorgulama çalışmalarımız
 2. Marka müracaatlarının yasada öngörülen hükümlere uygun yapılması
 3. Marka izleme veya takibi
 4. Marka müracaat işlemlerine istinaden gelecek itirazları incelemek ve yanıt vermek
 5. Marka yenileme ve marka itiraz işlemlerinin gerçekleştirilmesi
 6. Tescilden kazanılan marka hakları hakkında bilgilendirmede bulunmak
 7. Markada yapılacak unvan, adres veya nevi değişiklikleri
 8. Ülkeler arası tescil işlemlerinin değerlendirilmesi ve yapılması
 9. Marka sahibi değişikliğinin sicile işletilmesi
 10. Markalara ilişkin devri ve lisans verme gibi hususların yönetilmesi ve gerçekleştirilmesi
Marka işlemlerine ait konusunda deneyim ve profesyonel olarak hizmet veren ekip ile hizmet sunan marka tescil firmaları içinde Sistem Patent şirketimiz, tescilden doğan tüm haklardan yararlanılması ve markanın diğer kişilere tarafından kullanılmasını engellemek açısından koruma altında kalması açısında önemli çalışmalar yapmaktayız. Yalnıza bilgilendirme hizmetlerimizden de yararlanabileceğiniz gibi markanızı oldukça sağlam temellere inşa edebilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında daha detaylı bilgi alabilmeniz için bizim ile irtibata geçebeilirsiniz.
 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.