444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Marka Patent Danışmanı

Marka Patent Danışmanı

Marka Patent Danışmanı, haksız rekabet ile mücadele edilmesi, taklitlerin önlenmesi ve markaların piyasada saygınlığının koruma altına kalması amacıyla hizmet veren firmalardır. Marka Vekili Sistem Patent şirketimiz marka ve patent tescili konusunda sizlere daima hizmet vermektedir.
 
Enstitü tarafından yayına çıkarılan ve tescil edilen  marka patent ile birlikte kaliteli veritabanımızda barındıran marka, patent, marka patent ve tasarımlar açısından yapacakları yatırımlardan evvel ön sorgulama ile bilgi sağlayarak zaman, emek ve maddi anlamda tasarrufu sağlamak ile birlikte, sınai mülkiyet hakları ile ilişkili işlemler de web sitemiz üzerinden yapılabilmesi açısından olanak sunmaktayız.

Marka Patent danışmanı veya marka ve patent vekili şirketimiz, 3. taraflar adına enstitü tarafına; marka, patent, marka patent tescil gibi işlemleri yapabilmemiz açısından yetkilendirilen danışmanlık  firmasıyız.

Sistem Patent Marka Vekili Şirketimiz

Sistem Patent Marka Vekili şirketimiz, şahıs ve kuruluşları enstitü tarafından temsil etmekteyiz ve marka tescil müracaatı, tescil almak ve belgelendirme gibi hizmetleri yürütmekte, Enstitü kısmi ya da tümden ret hükümlerine itiraz edilmesi işlemlerini, markalar bülteninde ilana çıkarılan, markalara yönelik aynısı ya da benzer teşkil edenleri ya da öncelik hakkı (rüçhan hakkı) sebebi ile şahıs yahut şirketlerin talebi üzerine onların unvan ve hesabına işlemleri yapan firmayız.
 
Marka vekilliğimiz kapsamında, uzmanlaşmış ve tecrübeli olmamız çok önemlidir. Yoksa hem kısmi ya da tümden ret hükümlerine itiraz gerekse marka bülten yayınına çıkan markalara itirazlar sonuca bağlandığından, önceden belirlenemeyen riskler marka sahibine önemli oranda hem maddi hemde manevi açısında zararlar verebilir.
 
Marka Patent Danışmanı Sistem Patent şirketimiz, tüm itiraz işlemlerinde kesin bir sûretle önceden meydana gelebilecek olasılıkları, riskler ve söz konusu itirazların muhtemel neticeleri kapsayan yol haritası, bu  işlemler evvelinde müvekkillerimize yazılı şekilde raporlamaktayız ve yine yazılı izni gözeterek işlemleri yürütmekteyiz.
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.