444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe
/konya-patent-tescil.aspx

Konya Patent Tescil

Konya Patent Tescil

Konya Patent ofisimizin buluşlar açısından verdiği Patent tescili, geliştirilen icadın ilgili yasada öngörülen gerekli işlemlerin yapılması akabinde asıl sahibine tekel yürütme sunan kayıt altına alınması aşamaları bütünüdür. Sistem Patent şirketimiz Konya başta olmak üzere tüm Türkiye’de tescil ve danışmanlık hizmet vermektedir.

Konya Patent firması olarak Sistem Patent, tescil edilen buluşların diğer kişi veya kuruluşların kullanımına karşı gerçek sahibinin tescilden kazandığı haklarını yasa kapsamında korunmaya almak açısında hizmet vermektedir.
 
Buluşu geliştiren kişi veya kuruluş, buluşunu iligli yasada belirtilen sınırlı süre kapsamında imalat geçirebilmesi, seri olarak çoğaltabilmesi yahut pazara sunabilmesi gibi pek çok hak veren buluşların kayıt altına alınma süreci kapsar. Tescilden kazanılan haklarda Patent Tescil Belgesi gösterir.
 
Konya Patent firmamızca, özel teşebbüste faal olan girişimciler, endüstricilere ve ilişkili toplumsal kesime fikri mülkiyet hakları doğrultusunda danışmanlık hizmetini sunmakta ve yaşanan sıkıntılılara alternatif sunmak isteyenlere danışmanlık faaliyeti göstermekteyiz.
 
Hedefimiz arasında, “Fikri Mülkiyet Hakları” konusunda sunulacak bilginin geniş kitleye varabilmesi, fikir tasarlayan şahısların fikirlerini korunmaya aldırabilmek ve değerlendirmesi mahiyetinde bilgilendirmede bulunmaktayız. Bu konuda sahip olduğumuz bilgi birikimimiz seviyesi ne kadar fazla olursa fikri haklar o seviyede yerini bulacak ve  akabinde de ülkemizin gelişme kat satısının artmasına vesile olacağız.
 
Konya Patent firmaları arasından en kaliteli hizmeti sunan Sistem Patent şirketimizin, tescil alan geliştirmelere veya icatlar üzerinde kazanılan Patent hakkı, rakip kişilerin tescilli ürünü yahut cihazı üretmesi, pazara sunabilmesi ve satabilmesi gibi hakları 7 yıl (faydalı model) ile 20 yıl (Patent ) boyunca kısıtlayabilmesi hakkı anlamını teşkil eder. Bu haklar, temin edilirken buluş sahibi; ürününe ilişkili bilgileri Sistem Patent şirketimizin yetkililerine detaylı ve kapsamında şekilde bildirmelidir.
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.