444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Firma İsim Tescil Fiyatları

Firma İsim Tescil Fiyatları

Firma isim tescil fiyatları, firma adı tescili ücreti, firma isim tescil ücreti, firma isim tescil bedeli gibi kullanımları sürekli duymaktayız ve bu terimler bir marka tescili konusu olduğundan dolayı bu terimlerin genel ismi Marka tescil ücreti’dir. Sistem Patent şirketimiz tarafından yapılacak işlemler kapsamında firma ismi tescil fiyatları konusunda şirketimizin yetkililerinden gerekli desteği alabilirsiniz.
 
Firma isim tescil fiyatları genel adı ile marka tescil ücreti, müracaat (sınıf adeti) ve vekil firma hizmet bedeli olarak iki unsurdan oluşmaktadır.
 
Müracaat yani sınıfı adeti, sene başı belirlenir ve o sene değişmez. Fakat sınıf sayısı artması ile başvuru bedeli paralel olarak artar. Vekil firma hizmet bedeli ise, uzun yıllar sektörde yer alarak hizmet vermenin ve bu sayede kazanılan tecrübe ve bilgi birikimi ile sunulan kaliteli hizmet kapsamında firmalar arasından değişkenlik göstermektedir. Marka tescil Sistem Patent şirketimiz firma isim tescil fiyatları konusunda sektörde yer alan diğer firmalara nazaran en uygun fiyata seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir.
 
Bilindiği gibi şahıs firmalarının isimleri diğer ifade ile ticari unvanları isim ve soy isimleri meydana kurulmaktadır. Bireysel firmalarının kuruluş aşamalarında şirketlerdeki yer aldığı gibi ticari unvan mükellefliği olmaması ve önem verilmemesi sebebi ile genellikle bir diğer kişiye aitlik durumun sorgulanıp araştırılmadan beğeni kazanan bir ad firma ismi şeklinde direk olarak kullanılmaya başlanıyor. Bu tür durumlar açısında olmazsa olmazı tescil ettirmektedir.
 
Ayrıca tescil edilen firma ismi yani markaların tescil fiyatlarında dolaylı olarak tescil yenilemesi de girmektedir. 10 yılda bir tescile tabi tutulan isim veya markaların tescil yenileme ücretlerinin ödenmesi gerekir.
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.