444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

En Ucuz Patent Fiyatları

En Ucuz Patent Fiyatları

Patent fiyatları konusunu, müracaat sınıfı sayısı ve vekil firma hizmet fiyatının toplamı belirlemektedir. Sınıf ücreti, her yıl ilk ayda belirlenir ve o yıl değişmez, sadece sınıfı sayısı artmasına paralel olarak yükselir. Asıl önemli konu vekil firma ücretidir.  Bu kapsamında piyasada şartlarına göre en ucuz patent fiyatları ile Sistem Patent şirketimiz ile çalışabilirsiniz.

Vekil firma fiyatı,  verilen hizmetin kalitesi, tescil alınması, ve yılların verdiği tecrübe belirlemenin yanında bir de piyasada yer alan firmaların bazıları yalnızca gerekli evrak veya belgeler konusunda yardımcı olmakta ve gerisine karışmamaktadır. Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz ise ilk baştan müracaata, tescil alınması ve talep gelmesi durumun tescilden sonrasında hizmet vermekteyiz. En ucuz patent fiyatları kapsamında Sistem Patent şirketimize müracaat ederek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.
 
Bu kapsamda yıllık bazda belirlenen harç fiyatları haricinde patent dosyasının oluşturulması, tescil müracaatının yapılması, tescil aşamasının takibi  ve sonrası işlemlerde de firmamızın yürüteceği hizmetimiz doğrultusunda en ucuz patent fiyatları şeklinde kesenize uygun olacaktır.
 
Piyasada yer alan her vekil firmanın sunduğu hizmet bedeli verdiği hizmet kapsamında değişir. Bu sebep karşısından patent fiyatlarında firma firma farklı olmasının en önemli gerekçesi budur.
 
Tescil işlemi devam eden veya kayıt altına alınmış patent veya faydalı model ile korunan buluşlar korumasının sürmesi açısından, korunma süresi içinde her yıl, yıllık olarak ödenmesi gereken patent tescil harcı vardırt. Tescil tarihi, müracaatı yapılan ay ve günün takibi ile ödenir. Yıllık patent tescil harcının ödenmesi gereken tarih öncesinde yatırılmaması durumunda gecikme faizi yani cezası ile birlikte takip eden 6 ay içerinde yatırılma şansı da verilmektedir. Tescil tarihi itibari ile en çok 6 ay içerisinde harcı yatırılmayan patentlerin, korunması sona erer.
 
Buluş tasarlamak, resmiyette tescil belgesi sayesinde korumaya alınmak buluş sahipleri mahiyetinde son derece önemlidir. Bu kapsamda kaliteli ve en ucuz patent fiyatları ile Sistem Patent şirketimiz ile çalışmak tescil aşamalarında ve sonrasında gerekli harçların takip edilmesinde tarafınıza fayda sağlayacaktır.
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.