444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Bursa Marka Tescili

Bursa Marka Tescili

Marka, piyasada ürünleri ya da hizmetlere verilen temsili isimdir. Bu tür isim kişiyi, kuruluşu veya doğrudan tüketiciye varan ürün ya da  hizmeti temsil edebilir. Söz konusu markaların üreticileri diğer ifade ile sahipleri açısından gerek maddi gerekse manevi değeri bulunmaktadır. Bu işlem Bursa Marka Tescili Sistem Patent şirketimiz aracılığı ile yapılmakta ve değerleriniz koruma altına almaktayız.
 
Markanın maddi değeri, ilgili ürünün ticari kazancı ile doğrudan bağlantılıdır. Diğeri olan manevi değeri de, o markanın tasarlanması, kişilere ilanı, bilinen isim şekline getirilmesi ve var edilmesi açısından verilen emek ve çalışmaları kapsar. Madde anlamında kayıplar, telafi edilseler dahi bir markanın diğer kişi tarafından kullanılması, taklide konu edilmesi veya farklı yollar ile markanın imajına zarar vermesi, iligli marka adı altında yer alan manevi tüm değerlerin geriye kazanılması kaydı ile kaybedilmesi anlamına gelir. 
 
Markaların korunması açısından kişiler marka tescil başvurusu yapabilirler aynı zaman tescil ile de tescil belgelerine sahip olabilirler. Marka tescil belgesi hukuki geçerliliğe sahip belgedir. Bu belge adına kesin olarak ortada marka değeri yer alması gereklidir.
 
Bursa Marka Tescili kapsamında markaların tescili işlemleri, Sistem Patent şirketimiz danışmanlığında ilgili mecilerde yer alan uzmanlar tarafına yapılmaktadır. Danışmanlık firmamız sizlere tescil süreci kapsamında hizmet sunmaktadır.
 
Marka tesciline karar verilmeden evvel, konu bakımından bilgi edinmek oldukça önemlidir. Sebebi ise, bu tarz işlem uzun zaman almaktadır ve araştırma açısından süre ile kaynak talep eden işlemdir. İşlem neticesinde maddi ve manevi değerlerinizin korumaya alınması söz konusu olacağında bu sürecin hızlıca atlatılması önemlidir. Budan dolayı marka tescili isteyen marka sahipleri Bursa Marka Tescili Sistem Patent şirketimizden hizmet alması önem arz eder.
 
Benzer yazılara bakınız: Marka Tescil Bursa

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.