444 22 41
  • İngilizce
  • Almanca
  • Türkçe

Ankara Patent Firmaları

Ankara Patent Firmaları

Patent, üretilen buluşun konusunun doğru olduğu ve daha önceden üretilenlere yönelik emsalsiz olması baz alınarak buluşu geliştiren kişi veya firmanın, üretmiş olduğu ya da alternatif sunmuş olduğu bir geliştirmenin resmi anlamda korunmaya alınması ve kendisine arz edilmesidir. Ankara patent firmaları içinde yer alan Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz bu kapsamda sizlere profesyonel hizmet vermektedir.
 
Buluş veya tasarlanan icatlara yönelik tüm hakları, hak kaybına yaşamdan alabilirsiniz. Tüm patent işlemleri kapsamında deneyim ve bilgi sahibi olan Sistem Patent şirketimiz ile işbirliği yaparak çalışmanız akabinde en hızlı, en doğru ve en ekonomik anlamda patent işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Gerekli tüm teknik alt yapıya nail olan şirketimiz uzman kadromuz ile gerek yurt içi gerekse ülkeler arası buluş tescil işlemlerinde kaliteli ve profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti veren bir firmayız.
 
Patent başvurusu yapılmadan önce ve başvurudan sonra yapılması gereken tüm işlemler, konusunda uzman Ankara patent firmaları içinde yer alan Marka ve Patent Vekili Sistem Patent şirketimizin ekibimiz eşliğinde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra vakit kayıplarında önüne geçmekteyiz. Patent başvurusu sırasında tarafınızdan talep edilen evrakların oluşturulmasından başlayarak tüm süreçlerde şahsınızı ve işleminiz ile birlikte yol almaktayız. Tecrübelerimizi sizler ile paylaşmaktan kıvanç duymaktayız.
 
Patent itirazı, patent itirazına karşı görüş bildime, patent lisans, patent devri, patent tescil yenileme, patent sahibinin değişikliği ve diğer tüm işlemleriniz konusunda siz de uzun yıllardır sektörde yer almamızdan kazandığımız tecrübelerimizden faydalanabilir. Ayrıca prosedür hatalarından doğan hak kaybı tehlikesini de bertaraf ederek  ortadan kaldırmaktayız.
 
Ankara patent firmaları bünyesinde en çok tercih edilen Marka Patent Vekili Sistem Patent şirketimiz Hizmetlerimiz kapsamında TÜBİTAK ve Kosgeb aracılığı ile verilen patent teşvik destekleri hakkında tarafınıza bilgilendirmeden bulunmakta ve  gerekli müracaatları sizlerin adınıza yürütmekteyiz.
 

 

Hemen Başvurun!

Tescil veya Patent başvurunuz hakkında bilgi almak için formu doldurup hemen bize gönderin!

HİZMET LOGOLARIMIZ

Sistem Patent altında hizmet verdiğimiz markalar yanda listelenmiştir.